Prázdninové literární toulky Českem

Současná snad pokoronavirová doba nám malinko limituje naše cestovatelské choutky. Až absolvujete týdenní dovču na pláži v Chorvatsku, určitě budete pátrat po tom, jaká zajímavá místa navštívit u nás. Máte-li vzít s sebou děti, chce to najít skutečně atraktivní lokality, které v nich (aspoň na chvíli) vzbudí zájem. Očima puberťáka nemůže být nic horšího než povinné výlety s rodiči, však to znáte. Všichni jsme si tím prošli. :-)

Na stránkách Čeština doma vás chceme inspirovat k návštěvě pamětihodných míst, která jsou úzce spjata s českou literární historií. Pozveme vás na naučné stezky význačných českých literátů, podíváme se do rodných měst a navštívíme muzea, která na jejich počest vznikla. 

Plány jsou velké, doufejme, že nám je počasí dovolí uskutečnit. Snad vás naše příspěvky osloví a zvednou z gauče. :-)

Tak češtině zdar a létu zvláště!

Žádné příspěvky

Přidat příspěvek

Pro možnost vkládat příspěvky je nutné se zaregistrovat a přihlásit.

Lektorku z projektu Čeština doma bych ráda doporučila. Syna doučuje už čtvrt roku a jeho známky z češtiny se zlepšily.

S doučováním jsme spokojeny já i dcera. Slečna je schopna vše (i opakovaně) vysvětlit, je trpělivá a přívětivá. Pomohla dceři s přípravou na přijímací zkoušky na střední školu.

Slečna už dlouhodobě pomáhá synovi s vypracováním domácích úkolů a dovysvětluje mu látku, kterou zameškal ve škole kvůli dlouhodobé absenci. S výukou jsme spokojeni.